Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

polecane zabiegi

close-up-photo-of-quail-eggs-4040549
Laserowe usuwanie blizn

Zabiegi laserowe Fotona są najnowocześniejszymi metodami usuwania i leczenia blizn pourazowych, chirurgicznych oraz potrądzikowych na wszystkich etapach ich gojenia – od świeżych, jeszcze z założonymi szwami, przez młode blizny o czerwonym kolorycie, aż po wygojone, jasne, nawet wieloletnie blizny.

female-standing-with-left-hand-on-chin-1586999
SonoQueen – HIFU

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

original
Wolumetria okolic intymnych preparatem Neauvia

Zabieg rewitalizacji okolic intymnych nie jest skomplikowany, wymaga jednak wcześniejszej konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Pozwala to określić wskazania i ewentualne przeciwwskazania w celu zadbania o bezpieczeństwo pacjentki.

Gotowi na relaks?

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.