Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

Zabiegi kosmetologiczne na ciało

image-asset-7
Radiofrekwencja mikroigłowa

Zabieg, który wykazuje doskonałą skuteczność w odmładzaniu skóry – szczególnie twarzy, szyi i dekoltu. Z powodzeniem może być stosowana także na wiotką skórę ramion, brzucha, ud, okolice nad kolanami, jak również dłonie. Terapia pozwala skondycjonować i zliftingować skórę, usuwając zmarszczki, blizny i zamykając rozszerzone pory.

image-asset
Alma Accent Prime

Skuteczność Accent Prime jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną, z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz.

image-asset-10
Endermologia LPG Alliance

Zabieg na najnowszym, oryginalnym urządzeniu LPG® Alliance jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną wymodelować sylwetkę, i zadbać o swoje ciało w każdym wymiarze.

03_20161116s1_massage_036a
Wolumetria okolic intymnych preparatem Neauvia

Zabiegi z CGF (concentrated growth factors) to zabiegi regenerujące, stymulujące skórę, dzięki maksymalnej koncentracji czynników wzrostu oraz komórek macierzystych CD34. Zabiegi CGF to idealna profilaktyka anti-aging oraz optymalna regeneracja i stymulacja skóry.

golden-sand-on-white-background-4046718
Laserowe zamykanie naczynek

Laser neodymowo–yagowy FOTONA emituje najgłębiej penetrujący promień na rynku, dzięki czemu jest w stanie niszczyć naczynia krwionośne o dużej średnicy, także te głęboko schowane pod skórą.

blizny-2
Laserowe usuwanie blizn

Zabiegi laserowe Fotona są najnowocześniejszymi metodami usuwania i leczenia blizn pourazowych, chirurgicznych oraz potrądzikowych na wszystkich etapach ich gojenia – od świeżych, jeszcze z założonymi szwami, przez młode blizny o czerwonym kolorycie, aż po wygojone, jasne, nawet wieloletnie blizny.

person-applying-hand-cream-3762875
Neauvia Stimulate & Lift

Zabieg ten to idealna propozycja dla osób, którym zależy nie tylko na ujędrnieniu i poprawie jakości skóry, ale też likwidacji tzw. chomików czy uzupełnieniu ubytków związanych z zanikiem podskórnej tkanki tłuszczowej.

woman-feet-legs-girl-4045592
SonoQueen – HIFU

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

Gotowi na relaks?

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.