Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA
dsc06262-2

Katarzyna Hallman

Ekspertka Medycyny Estetycznej

Założycielka gabinetu Hallmedica.
Dzięki zamiłowaniu do innowacji i najnowocześniejszych technik medycyny estetycznej stworzyła miejsca o najwyższych standardach w medycynie estetycznej, pielęgniarstwie i kosmetologii. Zabiegi w jej wykonaniu mają na celu nie tylko zatrzymanie i cofanie procesu starzenia lecz przede wszystkim podkreślenie naturalnego piękna.

dsc06184-2

Bartosz Dzieński

Ginekolog

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, oraz sekcji specjalistycznych: Ultrasonografii oraz Patologii Szyjki Macicy, Kolposkopii i Cytologii. Ukończył liczne kursy specjalistyczne, ciągle poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. W ramach swojej pracy pomaga kobietom na różnych etapach życia. Zajmuje się leczeniem zaburzeń ginekologicznych, szczególnie nietrzymaniem moczu, uszkodzeniami poporodowymi oraz poprawą wyglądu okolic intymnych.

dsc06208-2

Michał Lotkowski

Urolog

Kilkuletnie doświadczenie w pracy na oddziale szpitalnym o najwyższym stopniu referencyjności (Klinika Urologii UCK w Gdańsku)- tam uzyskał umiejętności diagnostyki i leczenia różnorodnych chorób urologicznych i umiejętności chirurgiczne. Sympatyczny, otwarty i zawsze gotowy do działania!

dsc06273

Monika Szymikowska

Specjalistka Medycyny Estetycznej

Specjalistka medycyny estetycznej oraz kosmetologii przeciwstarzeniowej zwanej potocznie anti aging. Dzięki zamiłowaniu do wykonywanego zawodu prowadzi kompleksowe szkolenia medyczne z zakresu trychologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

lr-5-5

Beata Grzybowska

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych kongresach medycznych, szkoleniach, kursach. Planując zabiegi w obrębie twarzy wykorzystuje nowoczesne metody rewitalizacji skóry oparte na najbardziej bezpiecznych i popularnych zabiegach jak wypełniacze i toksyna botulinowa z wykorzystaniem preparatów medycznych najlepszych marek światowych.

lr-4-5

Aleksandra Bialik

Specjalistka Pielęgniarstwa

Ekspertka medycyny ekstremalnej oraz magister pielęgniarstwa ze specjalizacją w anestezjologii. Posiada specjalistyczne uprawnienia ESPN.
Całą swoją pasję do zawodu dla ludzi rozwija od ponad 25 lat.

Justyna Kochowicz

Kosmetolog

Kosmetolog z dziesięcioletnim doświadczeniem. Z pełnym zaangażowaniem skupia się na idealnym dobraniu zabiegów do naturalnego piękna i potrzeb, dzięki czemu z łatwością pomoże wybrać zabiegi skupiając się na indywidualnych potrzebach skóry.

Aleksandra Ruszczyk

Kosmetolog

Kosmetolog z zamiłowaniem do swojej pracy. Energiczna i zaangażowana. Specjalizuje się w zakresie zabiegów na twarz i ciało. Ciągle pogłębia wiedzę na temat najnowszych metod kosmetologicznych.

Gotowi na relaks?

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.