Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

Polecane zabiegi

image-asset-7
Radiofrekwencja mikroigłowa

Zabieg, który wykazuje doskonałą skuteczność w odmładzaniu skóry – szczególnie twarzy, szyi i dekoltu. Z powodzeniem może być stosowana także na wiotką skórę ramion, brzucha, ud, okolice nad kolanami, jak również dłonie. Terapia pozwala skondycjonować i zliftingować skórę, usuwając zmarszczki, blizny i zamykając rozszerzone pory.

image-asset
Alma Accent Prime

Skuteczność Accent Prime jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną, z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz.

image-asset-10
Endermologia LPG Alliance

Zabieg na najnowszym, oryginalnym urządzeniu LPG® Alliance jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną wymodelować sylwetkę, i zadbać o swoje ciało w każdym wymiarze.

Gotowi na relaks?

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowane przez nas usługi.