Plazma azotowa
OPIS METODY STOSOWANEJ W ZABIEGU:
Technologia plazmy azotowej wytworzonej z gazu (azotu), która dociera aż do skóry właściwej. Podczas zabiegu rozpoczyna się proces powstawania kolagenu oraz elastyny.
NA CZYM POLEGA ZABIEG?
Plazma wykorzystuje prąd zmienny o wysokim napięciu, w celu utworzenia łuku galwanicznego, który wywołuje tzw. ablację skóry. Takie kontrolowane uszkodzenie termiczne naskórka powoduje aktywację fibroblastów a to skutkuje zapoczątkowaniem intensywnych procesów regeneracyjnych.
Technologia ta może być stosowana przy różnych energiach, dla różnych głębokości i rezultatów, od powierzchownego złuszczania naskórka do głębszej regeneracji skóry właściwej. Okres regeneracji pozabiegowej jest znacznie krótszy w porównaniu z innymi procedurami a pielęgnacja pozabiegowa jest znacznie łatwiejsza.
Fala plazmowa posiada unikalną zdolność do stymulowania ciągłej poprawy stanu skóry, nawet do kilku miesięcy po zabiegu. Procedura pobudza wytworzenie się suchej powłoki na powierzchni skóry, która złuszcza się po kilku dniach od przeprowadzonej terapii.
Wskazania
-
opadająca powieka
-
znamiona
-
brodawki
-
włókniaki
Przeciwskazania
-
ciąża i laktacja
-
nowotwory do 5 lat po wyleczeniu
-
terapia z użyciem leków przeciwzakrzepowych
-
poważne choroby wątroby
-
choroby autoimmunologiczne
-
choroba Reynauda
-
rozrusznik serca
-
metalowe implanty w obszarze zabiegowym